Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Kolejne materiały od wydawnictwa Media Rodzina pod hasłem”Siedzisz w domu? Podejmij Potterowe wyzwanie!”

Na stronie wydawnictwa Media Rodzina co kilka dni ukazywać się będą nowe wyzwania – zestawy zadań do kolejnego fragmentu pierwszego tomu serii, „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Odpowiednie rozdziały można przeczytać samodzielnie lub, to dla tych, którzy chcieliby podciągnąć się w języku angielskim, odsłuchać korzystając z serwisu Spotify. Czytają je dla Was znane postacie ze świata filmu, muzyki i sportu.
Opublikowane dotychczas wyzwania oraz linki do odsłuchów można znaleźć tutaj: https://tiny.pl/7t3ms
Kto czuje się pewniej w języku angielskim może też zajrzeć bezpośrednio do serwisu www.harrypotterathome.com (Harry Potter w domu) i skorzystać z instrukcji video do wykonania różnych gadżetów związanych z Harrym Potterem.
(kwn)
Poleć tą stronę znajomym