Wydarzenia sportoweZ życia szkoły

Klasa sportowa – materiał od Trenera

Witam moje piłkarki i piłkarzy w tym trudnym dla wszystkich okresie.

Ćwiczenia motoryczne, ogólnorozwojowe i rozciągające już macie, więc czas na kilka ćwiczeń piłkarskich, oto jedna z propozycji:

Kilka dodatkowych informacji: piłka może być nożna o różnych rozmiarach lub piłka gumowa, tenisowa, dmuchana, może być również piłka siatkowa, koszykowa, ręczna albo zwyczajnie balon czy poduszka w formie piłki?
Do prowadzenia piłki między stożkami możemy wykorzystać również inne domowe przedmioty np: butelki z wodą, poduszki, maskotki, klocki, buty itp.

Aby nie było za dużo strat w domu (ściany, lampy, kwiaty itp?) proponuję zacząć od 4 minuty filmu odpuszczając pierwsze 4 na których jest żonglerka (osoby które czują się na siłach i mają więcej miejsca w domu oczywiście mogą spróbować, wieżę że wam się uda).

pozdrawiam zespół 6a
Marek Leszczyński

Poleć tą stronę znajomym