Wyjścia i wycieczkiZ życia szkoły

Jeż w wielkim mieście

Klasa 2a jeszcze w trakcie nauki stacjonarnej zdążyła wziąć udział w akcji „Jeż w wielkim mieście”. Oto efekty ich ciężkiej pracy.

Akcja „Jeż w wielkim mieście” została zainicjowana przez uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 48 w Gdyni i ma na celu pomoc jeżom przetrwać okres zimowy w naszej pięknej Gdyni.

Zachęcamy wszystkich – uczniów, rodziców i pracowników szkoły – do wzięcia udziału w tej fantastycznej akcji. Nasi uczniowie pokazali, jak profesjonalnie można zrobić kopczyki dla jeżów. Wszystkich chętnych, którzy zrobią koczyk z liści zachęcamy do przesłania zdjęć, które zostaną opublikowane na stronie naszej szkoły. Zdjęcia można przesłać na maila m.szreder@sp26gdynia.pl do dnia 15 listopada 2020r.

Zachęcamy do przeczytania artykułu:

https://www.gdynia.pl/co-nowego,2774/swiatowy-dzien-jeza,553101?fbclid=IwAR0IMIEkM3fBVWWIpekEyC26Nazlf3ps23IhKKZEa2DDljpSsRwr3vjyUz0

Poleć tą stronę znajomym