Wydarzenia sportowe

IV Finałowy Turniej Gdynia Młoda Liga

W sobotę 02.12.2017r. w Szkole Podstawowej Nr 28 im. Lotników Polskich w Gdyni odbył się IV finałowy turniej GML. Dużo emocji i zaskakujących wyników przyniosły ostatnie zawody. Dziewczyny z tygodnia na tydzień prezentują coraz lepszą formę, ale jak to w każdym sporcie, liczy się odrobina szczęścia.
Na ostatnim turnieju dziewczynki z Szkoły Podstawowej nr 26 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Gdyni sprawiły swojej trenerce Barbara Nawrot z okazji urodzin oraz imienin ogromną niespodziankę  – wszystkiego najlepszego. Nasze dziewczęta w składzie: Dorota Szymańska, Julia Parol, Wiktoria Rzeźnik, Maria Skarżyńska, Karolina Krasowska, Maria Koenig uzyskały bardzo dobry wynik dla szkoły. Na turnieju obserwowały zmagania koleżanek również: Zosia Nowak, Natalia Kotlińska ale także pani dyrektor Alicja Bajduszewska, nauczyciel w-f Dorota Kisiel i licznie zgromadzone grono rodziców. Nasza szkoła uplasowała się na III miejscu w gronie XVII szkół, które brały udział w rozgrywkach Gdynia Młoda Liga. O godz. 12.00 odbyła się ceremonia uroczystego zakończenia II edycji GML. Dyrektor programu, Katarzyna Dydek, podziękowała wszystkim uczestnikom z rocznika 2006 i młodszego, dyrektorom szkół, nauczycielom, rodzicom i wolontariuszom. Prawdziwy podziw wzbudza postęp w koszykówce, jaki poczyniły wszystkie zawodniczki. Polska koszykówka ma nowe nadzieje!!!

 

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz