Wydarzenia sportowe

IV a na meczu Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok

W dniu 22 października klasy IV a brała udział w oprawie meczu czyli kibicowała drużynie Gdyńskiej Arki. Uczniowie naszej szkoły oprócz głośnego dopingu, mieli możliwość wymachiwać flagami klubowymi przy rekordowej publiczności ponad 11000 osób na stadionie. Oprócz kibicowania dzieci otrzymały plany lekcji z herbem Arki oraz miały możliwość otrzymać plakat własnoręcznie podpisany przez Marcus Da Silva i Adam Marciniak z którymi można było również zamienić dwa słowa.. Największą atrakcja była możliwość zrobienia fotki z pucharem i superpucharem Polski które w tym roku zdobyła Arka. Maskotka klubowa czyli „Śledź” wzbudził wiele radości, również u rodziców którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu. Na koniec meczy piłkarze podziękowali za doping i całym zespołem poprzybijali piątki a co niektórzy załapali się na dodatkowy autograf. Mimo średniej pogody na stadionie była gorąca atmosfera i super się bawiliśmy !                                                                                          

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz