KonkursyNasze sukcesyZ życia szkoły

I miejsce w  VI edycji ogólnopolskiego konkursu „Sztafeta Pamięci

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 7a – Zuzanna Matwiejczyk – zajęła I miejsce w  VI edycji ogólnopolskiego konkursu „Sztafeta Pamięci. Losy mojej rodziny w czasie II wojny światowej”. Temat pracy, którą napisała Zuzia to „Wanda Woźniak, pseudonim »Iskra«”. Laureaci konkursu, zdobywcy 1, 2, 3 miejsca z każdej kategorii oraz osoby wyróżnione wraz z opiekunami otrzymują jednocześnie kwalifikację na Wyjazd Pamięci do Austrii „System niemiecko-austriackich obozów Mauthausen-Gusen”.

Serdecznie gratulujemy!

 

Więcej informacji na stronie:

https://poznan.ipn.gov.pl/pl7/aktualnosci/165328,Wyniki-VI-edycji-ogolnopolskiego-konkursu-Sztafeta-Pamieci-Losy-mojej-rodziny-w-.html

 

 

 

 

Poleć tą stronę znajomym