KonkursyNasze sukcesyZ życia szkoły

Gdyński Konkurs Ortograficzny – laureat etapu rejonowego

W miesiącu grudniu i styczniu 19 uczniów z klasy 3a i 3b zmagało się z zasadami polskiej ortografii pisząc dyktanda. Najlepszymi znawcami języka polskiego okazali się: Mikołaj Rossa, Alan Rokita, Mateusz Winnik i Julia Pelnens. Naszą szkołę w etapie rejonowym Gdyńskiego Konkursu Ortograficznego dla uczniów klas III szkół podstawowych Mistrz Ortografii – Junior reprezentowali Mikołaj i Mateusz.
Z wielką radością informujemy, że Mikołaj Rossa jest laureatem etapu rejonowego i będzie reprezentował naszą szkołę w etapie miejskim.  Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, a za Mikołaja trzymamy kciuki! Połamania pióra w kwietniu!

koordynator konkursu: Anna Pączek

Poleć tą stronę znajomym