KomunikatyWydarzenia sportowe

Gdynia Młoda Liga

W sobotę 18.11.17 r. w SP 46 odbył się III turniej GML. Spotkania, jak na każdym turnieju, obfitowały w wiele emocjonujących sytuacji oraz pięknych celnych akcji. Na koniec turnieju wszystkie drużyny odebrały pamiątkowe dyplomy oraz zdrową przekąskę. Atmosfera była bardzo gorąca zarówno na boisku jak i wśród publiczności, która żywiołowo dopingowała swoje drużyny. Dziewczynki z meczu na mecz umacniają swoją postawę i tym razem nie obyło się bez drobnych otarć. Nasza szkoła wystąpiła w składzie: Wiktoria Rzeźnik, Maria Koenig, Karolina Krasowska, Dorota Szymańska, Maria Skarżyńska, Julia Parol, Martyna Barańska. Po stoczonej walce warto spojrzeć na efekty zapisane w tabeli, nasz zespół obecnie zajmuję drugie miejsce. Przypominamy, że liczba rozegranych meczów nie jest taka sama dla każdego zespołu, ze względu na nierówną liczbę zespołów w grupach (IV grupa ma 5 zespołów). Przy takiej samej liczbie zwycięstw brany pod uwagę jest stosunek bezpośredni pomiędzy dwoma drużynami, a dopiero w następnej kolejności zdobyte punkty . Wraz z zespołem na turnieju były nasze młodsze reprezentantki Paulina Lenarczyk, Marta Weronis, Zuzanna Pniewska, Paulina Cichosz,  aby nabrać doświadczenia i poznać organizacje turniejów GML, co powinno zaowocować w II semestrze, kiedy ma ruszyć turniej młodszego rocznika tych szkolnych rozgrywek koszykówki dziewcząt.

FINAŁ ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI
Już 02.12 w Szkoła Podstawowa Nr 28 Gdynia przy ul. Zielonej 53.

 

 

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz