Wydarzenia sportowe

Gdynia Młoda Liga w Gdynia Arena

Szkoła nr 26 w Gdyni rozpoczęła nowy- drugi już sezon naszych rozgrywek. Przewodnicząca Rady Miasta Pani Joanna Zielińska dokonała uroczystego otwarcia, a Prezes Bogusław Witkowski podziękował za przybycie gościom m.in. właśnie Pani J. Zielińskiej, następnie Pani Danucie Styk- radnej miasta Gdyni, Pani Dorocie Bukowskiej- wielokrotnej reprezentantce Polski w koszykówce, mistrzyni Europy i Olimpijce z Sydney. Obecne również były koszykarki Basketu 90 Gdynia i GTK VBW Gdynia. Na turnieju naszą szkołę reprezentowały: Karolina Krasowska, Maria Koenig, Marta Barańska, Wiktoria Rzeźnik, Maria Skarżyńska, Zosia Nowak, Julia Parol, Dorota Szymańska. Kolejny turniej, który odbędzie się 21 października w SP47 przy ul. Nagietkowej 73.

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz