Nasze sukcesyWydarzenia sportowe

Gdynia Młoda Liga -finały

02.12 .2017 w Szkole Podstawowa Nr 28 odbył się IV finałowy turniej II edycji GML . Na turnieju dziewczynki z naszej szkoły sprawiły swojej trenerce Barbarze Nawrot z okazji jej urodzin oraz imienin ogromną niespodziankę – wszystkiego najlepszego !!! Dziewczęta w składzie Dorota Szymańska, Julia Parol, Wiktoria Rzeźnik, Maria Skarżyńska, Karolina Krasowska, Maria Koenig zajęły III miejsce.

Zmagania dziewcząt obserwowała również Pani Dyrektor Alicja Bajduszewska.

Dyrektor programu Katarzyna Dydek podziękowała wszystkim uczestnikom, dyrektorom szkół, nauczycielom, rodzicom i wolontariuszom. Prawdziwy podziw wzbudza postęp w koszykówce jaki poczyniły wszystkie zawodniczki, a szczególnie podopieczne Pani Barbary Nawrot !

W So

 

 

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz