KomunikatyZ życia bibliotekiZ życia szkoły

Fotorelacja z Nocy Bibliotek :)

Miło nam poinformować , że nasza szkolna biblioteka była jedną z 1758 bibliotek w  kraju, które uczestniczyły w ogólnopolskiej akcji Nocy Bibliotek! Tegoroczna edycja wydarzenia przebiegała pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”. Dla uczestników przygotowaliśmy różne formy aktywności, które często wymagały współpracy : wspólną grę na bum bum rurkach i dzwonkach, tworzenie gier planszowych do książek z nocną aurą w tle, relaksacyjne biblioteczne kolorowanki, bookcrossing oraz projekcję pełnometrażowego filmu familijnego „Ptyś i Bill”. Dla dorosłych przygotowaliśmy biogramy i wystawę książek patronów literackich 2019r. : Gustawa Herlinga-Grudzińskiego i Marka Hłaski  oraz grę literacką „Flirt z Hłaską” z cytatami z twórczości pisarza. Nie zabrakło też przygotowanego  przez zaprzyjaźnionych rodziców poczęstunku w postaci drobnych ciasteczek, chrupek oraz ciasta brownie z przepięknym napisem nazwy wydarzenia, za które szczególnie dziękujemy p.Bognie Pniewskiej :-).

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz