Z życia szkoły

Dzień Otwarty Szkoły

W sobotę, 9 marca 2019r., w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. O godzinie 10:00 Pani Dyrektor, Alicja Bajduszewska, powitała rodziców i dzieci. Wszyscy obecni mieli okazję zapoznać się z prezentacją, w której opisane zostały nasze sukcesy, wycieczki, aktywności i sposoby nauczania dzieci.

Później wszyscy, całymi rodzinami udali się na zwiedzanie szkoły. Dzieci, które brały udział w zajęciach zbierały pieczątki, dzięki którym na koniec czekała ich nagroda. A oferta zajęć była naprawdę wspaniała. Dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych, muzycznych (grały na dzwonkach), komputerowych, sportowych oraz językowych (język kaszubski, angielski, francuski i migowy). Ponadto mogły układać kostki Rubika i origami, uczestniczyć w niezwykłych doświadczeniach oraz poznać aktorów Szkolnego Teatru 2LITTLE.

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz