Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Coś dla najmłodszych…i ich rodziców

Jaka jest sytuacja, wszyscy doskonale zdają sobie sprawę.
Biblioteka szkolna zamknięta razem z książkami, a bibliotekarze … w domu. Co nie oznacza wcale, że przestają pracować i myśleć o swoich czytelnikach 😊. 

 Tym razem wychodzimy z propozycją do rodziców szczególnie naszych najmłodszych uczniów. Warto wejść na stronę 

https://ninateka.pl/filmy?SearchQuery=&MediaType=&Paid=&CategoryCodenames=bajka&YearFrom=1963&YearTo=2020&Transcryption=False&SignLanguage=False&AudioDesc=False&Edu=False&EnglishVersion=False&Partner=&Subject=&Level=&Topic=&Desc=True&Sort=PublishDate&page=2 

 

Tam znajdziemy wiele całkowicie bezpłatnych bajek dla dzieci, czytanych przez znakomitych polskich aktorów, które można odtwarzać maluchom na przykład przed snem. Na stronie NINATEKI coś dla siebie znajdzie absolutnie każdy, bo w bogatej ofercie znajdują się również filmy, spektakle, słuchowiska , programy rozrywkowe i publicystyczne, koncerty i wiele innych. 

Poleć tą stronę znajomym