KomunikatyWażne sprawyZ życia szkoły

Angielski na Lato/a

Szanowni Państwo,

w nauce języka angielskiego ważna jest sumienność, zaangażowanie i ciągłość. Ciekawą propozycją, którą niedawno Państwu przedstawiliśmy, jest angielski online dla dzieci z Edoo.

To szkoła językowa, która posiada 16-letnie doświadczenie w prowadzeniu kursów online. Jej oferta obejmuje zajęcia prowadzone w dowolnie wybranym terminie w systemie semestralnym lub miesięcznym.

Atuty kursów Edoo to:

• dedykowany lektor polskojęzyczny lub native speaker,

• indywidualnie ustalany czas zajęć,

• możliwość prowadzenia swobodnych konwersacji,

• doskonałe przygotowanie do egzaminów ósmoklasisty i matury,

• kurs indywidualny w cenie zbliżonej do kursu grupowego.

Już niebawem, bo wraz z początkiem lipca, dzieci tych z Państwa, którzy wyrazili zainteresowanie, będą miały możliwość wzięcia udziału w darmowym wakacyjnym kursie będącym serią czterech cotygodniowych 25-minutowych spotkań. Będzie to idealna okazja do szlifowania umiejętności konwersacyjnych oraz możliwość zachowania ciągłości pracy nad językiem.