KomunikatyWażne sprawyZ życia szkoły

Akcja ZIMA 2021 – półkolonie w SP 26

Szanowni Państwo,

Urząd Miasta wyraził zgodę na organizację w naszym mieście półkolonii w terminie 4 – 8 stycznia (bez Święta Trzech Króli) i 11 – 15 stycznia 2021r.

W naszej szkole możemy utworzyć po 2 grupy w każdym tygodniu (1 grupa = 12 dzieci). Półkolonie mogą być zorganizowane wyłącznie dla dzieci z klas 1 – 4 w reżimie sanitarnym.

W godzinach 9:30 – 14:30 przewidujemy organizację zajęć sportowych, plastycznych, filmowych itp. Zajęcia mogą odbywać się na terenie szkoły i w przestrzeniach otwartych (boisko, las). Nie ma możliwości organizacji zajęć w kinie czy muzeum. W czasie półkolonii będą przygotowywane obiady.

Opłaty: 5 zł za obiad + 15 zł/za każdy tydzień na artykuły papiernicze, słodycze itp.

Zgłoszenia przyjmuje sekretariat szkoły na ul. Tatrzańskiej w najbliższy poniedziałek i wtorek w godzinach 8.00 – 13.00 (telefon do sekretariatu 58 620 66 64). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Istnieje możliwość opieki dla uczniów rodziców pracujących, którzy naprawdę tego potrzebują, przed i po półkoloniach – tę informację również należy podać w sekretariacie. Dyrektor szkoły zastrzega sobie prawo do weryfikacji podanych informacji.

Prosimy o dokonywanie wpłat i uzupełnienie dokumentacji w sekretariacie szkoły do piątku, 18 grudnia, do godziny 13.00.

Niedopełnienie formalności spowoduje utratę prawa do uczestniczenia przez dziecko w półkoloniach.