Wydarzenia sportowe

Akademia Klasy Ekstra

W środę 14 września 2016 roku stanęło piłkarskie miasteczko; to wspólny projekt Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ekstraklasy SA i klubów. Czekały na Nas turnieje, bramka celności, trenażery sprawdzające refleks, quick feet, bramka radarowa, piłkarskie tory przeszkód, zabawy i konkursy z nagrodami! Wspólna rozgrzewka z piłkarzami Arki Gdynia, autografy, zdjęcia i super zabawa, było wspaniale.

W turnieju wystartowało 15 zespołów (kluby i szkoły). Oczywiście musieliśmy być na tym święcie piłkarskim, zagraliśmy i skalsyfikowli nas na 7 miejscu. Reprezentowali naszą szkołę: Delicado Carlos, Młyński Piotr, Parol Jan, Weronis Kuba, Formela Bartek, Kamiński Jacek, Zeszutek Tymek, Zeszutek Maks, Radzio Jan, Libich Szymon, Mroczkowski Filip, Różewski Jan.

Do zawodów uczniów przygotowali Barbara Nawrot i Marek Leszczyński.

 

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz