KomunikatyWażne sprawyZ życia szkoły

Nauka zdalna w klasach 4-8

Szanowni Państwo!
Czekamy na rozporządzenia, ale wiemy, że w terminie 26 października – 10 listopada 2020 r. klasy 4 – 8 przechodzą na naukę zdalną. (przypominamy, że 12 i 13 listopada to dni wolne od zajęć dydaktyczno – wychowawczych w naszej szkole).

Lekcje odbywać się będą według planu lekcji przez platformę Teams. Jednostka lekcyjna trwać będzie od 30 do 45 minut. Zaapelowałam do uczniów, żeby zabrali swoje podręczniki, ćwiczenia i zeszyty.

Obiady dla klas 4 – 8 zostają zawieszone.
Klasy 0 – 3 pracują stacjonarnie, działa świetlica szkolna.

Plan klas może ulec drobnym modyfikacjom ze względu na to, że nauczyciele pracują w klasach młodszych i starszych. O wszelkich zmianach będziecie Państwo informowani w osobnych komunikatach.

Rodzice uczniów, którzy nie dysponują odpowiednim sprzętem komputerowym, a zostali wcześniej zgłoszeni przez wychowawcę klasy, będą mogli w poniedziałek odebrać laptop z sekretariatu szkoły przy ul. Tatrzańskiej w godzinach 8.30 – 15.30 (dotyczy klas 4 – 6) oraz z sekretariatu przy ul. Wolności w godzinach 8.00 – 15.00 (dotyczy klas 7 – 8).

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne o tym kto i w jakiej godzinie może odebrać laptop, powiadomi wychowawca klasy.
Wszelkie komunikaty będą przekazywane przez e dziennik, stronę internetową szkoły oraz drogą ustaloną z wychowawcą klasy.
Liczymy na współpracę i wzajemne wsparcie w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Z poważaniem, dyrektor szkoły Alicja Bajduszewska