KomunikatyZ życia biblioteki

6A na musicalu Teatru Komedii Valldal w Gdańsku

Klasa 6a wraz z wychowawcą i nauczycielem bibliotekarzem wybrała się na spektakl „Hejt School Musical”.
To kolejny po głośnych „Wikingach” autorski musical Teatru Komedii Valldal. Tym razem satyrycznym okiem popatrzyliśmy na polską szkołę.W tym spektaklu „oberwało się” wszystkim: wymagającym nauczycielom i rodzicom, zdolnym, ale i bezwzględnym wobec siebie uczniom, a nawet szkolnym kółkom recytatorskim.Cały spektakl porusza problem hejtu, jaki nie omija w dzisiejszej dobie również społeczności uczniowskiej.Genialna muzyka, świetnie dobrane kostiumy i charakteryzacja, wspaniałe głosy i gra młodych aktorów spotkały się ze świetnym odbiorem wśród widowni. W spektaklu było nam szczególnie miło podziwiać grę aktorską trójki naszych uczniów: Basi , Weroniki i Franka !

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz