Wyjścia i wycieczkiZ życia szkoły

Pomorskie Mecze Matematyczne

Uczniowie klasy VII B i VIII A reprezentują naszą szkołę w Pomorskich Meczach Matematycznych w grupie juniorów.

Pierwszy mecz eliminacyjny rozegrali 28.11.2019 roku, wtedy zmierzyli się z I Społeczną Szkołą Podstawową w Gdańsku, mecz był bardzo wyrównany, ale przegraliśmy o włos. Wynik 31:32. Później było już lepiej.                                11.12.2019 roku rozegraliśmy mecz z uczniami Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 z Sopotu. Rywalizacja zakończyła się naszą wygraną 36:16. W dniu dzisiejszym spotkaliśmy się z uczniami Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 z Sopotu. Ostatni mecz eliminacyjny dał nam awans do 1/8 finałów. Wynik meczu to 36,5:21 dla gospodarzy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Skład drużyny:

Anna Bernat, Bryll Lena, Kucharska Jadwiga, Małachowska Maja, Połchowska Jagoda, Rokita Maja, Szczekocka Maria, Delicado Carlos, Matwiejczyk Jakub, Parol Jan.