Dni Bałtyku

26 marca zakończyliśmy obchody Dni Bałtyku. Cała społeczność szkolna ubrała się w tym dniu na niebiesko, wiele klas i uczniów mialo na sobie własnoręcznie zrobione kapelusze o tematyce morskiej lub wiosennej. Podczas uroczystości rozdano nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy brali udział w różnych konkursach. W klasach IV-VI zorganizowano konkurs plastyczny- plakat promujący nasze Morze Bałtyckie, w klasach O- III – zwierzęta Bałtyku. Prace wyróżnione można oglądać na wystawie zorganizowanej koło szatni. Dodatkowo zorganizowany był konkurs recytatorski- motywem przewodnim oczywiście była woda. 1 z 10 to kolejny konkurs wiedzy o Bałtyku, przystąpili do niego uczniowie klasy II i klas IV-VI. Bałtyk w obiektywie to konkurs fotograficzny dla uczniów klas starszych- nagrodzone prace również można obejrzeć na wystawie w szatni. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.