Z życia szkoły

„Zdrowie na talerzu” – pierwszy dzień zimowiska

Zimowisko w naszej szkole oficjalnie możemy uznać za rozpoczęte. Pierwszy dzień opłynął nam pod znakiem zdrowego odżywiania. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach „Zdrowie na talerzu”. Na warsztatach dowiedzieliśmy się, jaka żywność nam szkodzi, z czego tak naprawdę składają się popularne zupki chińskie oraz jaki wpływ na nasze zdrowie ma napój izotoniczny Oshee. Wszyscy mieliśmy okazję przygotować zdrową i pożywną pralinkę z m.in. gorzkiej czekolady i miodu. Oczywiście podczas dzisiejszego dnia nie mogło zabraknąć zajęć na sali gimnastycznej. Uczniowie z wielką chęcią uczestniczyli również w zajęciach w sali komputerowej, podczas których nie tylko mogli zapoznać się z różnymi programami edukacyjnymi, ale również mieli chwilę dla siebie.

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz