Nasze sukcesyZ życia bibliotekiZ życia szkoły

Wyniki Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2021/2022

Dnia 14 czerwca w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbyła się  uroczysta Gala wręczenia nagród w ogólnopolskim Wielkim Maratonie Czytelniczym. Do całorocznych zmagań stanęło 741 szkół z całej Polski, a 8201 uczniów czytało zaproponowane lektury. W naszej szkole mamy nagrodzonych na każdym z trzech poziomów konkursu. Oto oni:

poziom kl.2-3- „Spotkacie nowych przyjaciół” – wyróżnienie zdobył Mikołaj Rossa z kl.3A

poziom kl.4-6 „Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca”– tytuł finalistki zdobyła Maja Wojterska z kl.6A

poziom kl. 7-8 „W lustrze książki” – wyróżnienie zdobyła Maja Pniewska z kl.7A

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym oraz wszystkim innym uczestnikom konkursu, dla których przygotowano również dyplomy, a także  zapraszamy chętnych uczniów do udziału w kolejnej  edycji konkursu w nowym roku szkolnym.

 

 

 

 

Poleć tą stronę znajomym