Z życia szkoły

Dyskoteka klas 8

13.06.2022 klasy ósme miały pożegnalną dyskotekę. Imprezę przygotowali Rodzice wraz z uczniami i nauczycielami. Zabawa trwała do późnego wieczora. Na parkiecie królowały najnowsze dyskotekowe hity. Uczniowie bawili się wspólnie do ostatniej piosenki – wielu z nich okazało się prawdziwymi królami parkietu! Z pewnością wspomnienia pozostaną na długo w sercach naszych Absolwentów. Na zakończenie pojawiły się także łzy wzruszenia, ponieważ była to ostatnia okazja do wspólnej zabawy z kolegami i koleżankami z klasy w murach naszej szkoły.
Drodzy Ósmoklasiści – życzymy Wam, abyście w takich samych radosnych nastrojach, jak podczas tej zabawy rozpoczynali naukę w nowych szkołach i tanecznym krokiem wracali zawsze do nas.
Nie żegnamy się – mówimy do zobaczenia!

Poleć tą stronę znajomym