Wyjścia i wycieczkiZ życia szkoły

Wspomnienie pierwszego tygodnia półkolonii

Już drugi tydzień półkolonii ale my na chwilkę przenieśmy się w czasie i przypomnimy sobie, co się działo w pierwszym tygodniu. A działo się naprawdę dużo. Po pierwsze odwiedziliśmy Akwarium Gdyńskie i poznaliśmy „mieszkańców koralowego zakątka”. Odwiedziło nas Mobilne Planetarium, które zabrało nas w podróż w kosmos. Ulubionymi zajęciami okazało się origami i robotyka. Z wielką chęcią uczestniczyliśmy w warsztatach chemicznych, ekologicznych i fotograficznych. Nie zapomnieliśmy o naszych babciach i dziadkach i przygotowaliśmy dla nich oryginalne laurki. No i zajęcia na sali gimnastycznej zawsze są ok:)

Zajęcia realizowane przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).