Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Warsztaty czytelnicze z Wydawnictwem Zakamarki

Przez dwa ostatnie dni w naszej  bibliotece gościli przedstawiciele Wydawnictwa Zakamarki, którzy przeprowadzili z klasami 0,1,3,4 i 5 arcyciekawe warsztaty czytelnicze z wykorzystaniem znakomitych skandynawskich książek dla dzieci.  Z przyjemnością informujemy, że większość z nich mamy w swoim księgozbiorze od czasów realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, a dzięki finansowemu wsparciu Rady Rodziców mogliśmy dziś  dokupić po preferencyjnych cenach najnowszą część „Biura detektywistycznego Lassego i Mai – Tajemnicę srebra” oraz świeżo wydaną  część przygód pomysłowego chłopca:”Tsatsiki i wojna oliwkowa”. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wypożyczeń!

 

Poleć tą stronę znajomym