KomunikatyPrzyjaciele szkołyZ życia szkoły

Uroczystość pożegnania Pani Dyrektor

Uroczystość pożegnania, to chwile wielkich wzruszeń, bo nikt chyba nie lubi rozstań, chociażby miały najpiękniejszą oprawę. Dziś, naszą wspaniałą Panią Dyrektor Alicję Bajduszewską, żegnali nie tylko nauczyciele, uczniowie i rodzice ale również Przyjaciele Szkoły z całego Trójmiasta. Wielkim wyróżnieniem dla Pani Dyrektor był medal, który dostała do Patronów Szkoły oraz medal honorowy, który został wręczony przez pełnomocnika prezydenta miasta Gdyni Bartosza Bartoszewicza.

Od wszystkich gości do Pani Dyrektor płynęły słowa podziękowań za wieloletnią pracę, za olbrzymie serce, za cierpliwość i wyrozumiałość, za troskę o sprawy szkoły, za każdy dzień spędzony w jej murach, za pomoc oraz za poczucie bezpieczeństwa.

 

Droga Pani Dyrektor!

Jeszcze raz dziękujemy gorąco za lata dobrej i owocnej współpracy, postawę godną naśladowania i serce włożone w każde działanie na rzecz uczniów, rodziców, nauczycieli i szkoły. Dziękujemy za wzór owocnej, sumiennej i pełnej oddania pracy, z prośbą o zachowanie nas w sercu i pamięci. Życzymy Pani Dyrektor wspaniałych dni w życiu osobistym, niezawodnego zdrowia i czasu na realizację własnych pasji i marzeń.

Dziękujemy !

 

 

 

Poleć tą stronę znajomym