Z życia szkoły

Pożegnanie klas 8

I pożegnania nadszedł czas… Dzisiaj ósmoklasiści oficjalnie pożegnali się z naszą szkołą. W uroczystości wzięli udział uczniowie, grono pedagogiczne, rodzice uczniów oraz zaproszeni goście. Akademia rozpoczęła się od ceremoniału przekazania sztandaru szkoły. Całą uroczystość uświetnił występ uczniów klas siódmych, który nagrodzony został gromkimi brawami.

W tym roku pożegnaliśmy wyjątkowych uczniów – zawsze uśmiechniętych, wesołych i gotowych do niesienia pomocy innym. Były wspomnienia, uśmiechy i łzy wzruszenia.

Pani Dyrektor wraz z wychowawcami uroczyście wręczyła uczniom świadectwa oraz nagrody.

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 8a – Borys Szklarzewicz – został uhonorowany tytułem najlepszego absolwenta w roku szkolnym 2021/2022.

 

Drodzy Ósmoklasiści!

Nadszedł czas rozstania…
Wydaje się, że tak niedawno pierwszy raz przekraczaliście próg naszej szkoły, trzymając kurczowo rodziców za rękę.
Jeszcze tak niedawno biegaliście po korytarzach, „produkowaliście” decybele hałasu, błądziliście w labiryntach wiedzy…

A teraz nastaje chwila wyciszenia i pożegnania z kolegami, koleżankami, nauczycielami, wychowawcami… – z wszystkimi osobami, z którymi tak mocno przez ostatnie osiem lat Wasz los był spleciony.

W tym pożegnaniu jest smutek, kryje się wzruszenie, ale i nadzieja, że dacie sobie radę i zrealizujecie swoje marzenia.

Właśnie kończy się nasza wspólna wędrówka, dzięki której, mamy nadzieję, zdobyliście niezbędne doświadczenie i rozwinęliście ważne umiejętności.
Zaczyna się nowy etap w Waszym życiu – etap szkoły średniej.

Bądźcie silni i pełni wiary we własne możliwości, nie zniechęcajcie się trudnościami, w nowym środowisku spotkajcie ciekawych, wartościowych ludzi oraz… pamiętajcie o nas – swojej Szkole Podstawowej nr 26, swoich wychowawcach i nauczycielach, dla których byliście i pozostaniecie ważni.

 

Poleć tą stronę znajomym