KomunikatyZ życia szkoły

Szczegółowe wyniki głosowania w ramach projektu: „Uczniowski Budżet Obywatelski”

Szczegółowe wyniki głosowania w ramach projektu

„Uczniowski Budżet Obywatelski”:

kl. 0-3

1. Parking dla psów autorka: Kinga Socha kl. 2a – 254pkt.
  2. Mobilna Strefa Ciszy autorzy: Julia Kierzkowska, Adam Kozłowski, Tomasz Jaworski kl. 2a – 155pkt.
  3. Rubiklub autor Zofia Miszewska kl. 3a – 115pkt.
  4. Koce i poduszki autorka: Milena Malko kl. 0a – 100pkt.
  5. Udoskonalenie Boiska Szkolnego autor: Bruno Simionkowski kl. 2a – 64 pkt.
  6. Ścieżka gimnastyczna autor: Ala Miszewska kl. 2b – 62 pkt.
  7. Tabliczka mnożenia – nauka przez zabawę autorzy: Julia Kierzkowska, Alicja Dudek i Adam Kozłowski kl. 2a – 53 pkt.
  8. 2 w 1, Salka Muzyczna + Sala Taneczna autorka: Lena Tomkalska kl. 2a – 51 pkt.

Projektami, które zostaną zrealizowany będą: „Parking dla psów” i „Mobilna Strefa Ciszy”

kl. 4-8

1. Strefa relaksu na paletach autorka: Alicja Marczuk kl. 4a – 523 pkt.
  2. Festiwal Naukowy 2023 autorzy Tymoteusz Matwiejczyk kl. 6, Zuzanna Matwiejczyk kl. 8a – 264 pkt.
  3. Szkolny Turniej Szachowy autorzy: Gracjan Strahl, Robert Olech, Stanisław Odorski kl. 8b – 248 pkt.
  4. Puchar na turniej piłkarski klas 4-6 autorzy Franek Trzeciak kl. 5b, Tymoteusz Matwiejczyk kl. 6 – 203pkt.

Projektem, który zostanie zrealizowany będzie: „Strefa relaksu na paletach”

Zapraszamy do kolejnej edycji w przyszłym roku!!!