Z życia świetlicyZ życia szkoły

Świetlicowy Konkurs Plastyczny „Kubuś Puchatek i Przyjaciele”

Regulamin Świetlicowego Konkursu Plastycznego

„Kubuś Puchatek i przyjaciele”

Konkurs rozpoczyna się 02.01.2024 i trwa do 24.01.2024. Przeznaczony jest dla uczniów klas 0-3.

Celem konkursu jest:

• Zachęcenie do przeczytania powieści A. A. Milne „Kubuś Puchatek”.
  • Rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej uczestników.
  • Kształtowanie twórczego i artystycznego sposobu wyrażania siebie i prezentacji własnych dokonań twórczych.

Zadaniem uczestników konkursu będzie przygotowanie pracy plastycznej w dowolnej technice, przedstawiającej bohatera powieści A. A. Milne – Kubusia Puchatka i jego przyjaciół.

Praca plastyczna ma przyjąć format – A4.

Na ocenę największy wpływ będzie miała oryginalność przedstawienia bohaterów oraz samodzielność wykonania pracy.

Prace należy składać w świetlicy szkolnej do dnia 18 stycznia 2024 roku. Praca powinna zawierać metryczkę na odwrocie: imię i nazwisko ucznia oraz klasa.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 26 stycznia 2024 roku. Tego samego dnia zostaną wręczone nagrody.

Celem dokonania oceny prac konkursowych oraz wyboru zwycięzców Konkursu, Organizator powołuje komisję konkursową. W skład Komisji wejdą osoby wskazane przez Organizatora.

Organizator konkursu:

Nataliia Kravets, świetlica szkolna