KomunikatyZ życia szkoły

Koncert Zimowy 2024

Dzisiejszego popołudnia cała społeczność szkolna spotkała się na Koncercie Zimowym. Uczniowie zaprezentowali wiele niezwykłych piosenek oraz układów tanecznych. Uczeń klasy 4a, Kacper Święcki zaprezentował kolędę „Cicha noc” graną na gitarze elektrycznej a nasze najmłodsze dzieci z klasy 0a m.in. wygrywały rytm do piosenki „Letkiss”. Wspaniale wystąpili uczniowie z oddziału przygotowawczego 2-3, którzy grali na instrumentach „Marsz, Baron cygański” oraz uczennica 8b – Dasha, która wystąpiła solo. Każdy występ zakończony był gromkimi brawami. Dwa występy zaprezentował nasz szkolny zespół wokalny BELCANTO.

Pani Dyrektor, Anna Pączek, szczególne podziękowania skierowała do Rodziców, którzy zorganizowali kawiarenkę, na której można było zakupić pyszne ciasta i kawę oraz do nauczycieli oraz pracowników obsługi, którzy w pełni się zaangażowali w realizację imprezy.

Cały dochód z dzisiejszego kiermaszu przeznaczony zostanie na nagrody w Miasteczku dla wszystkich klas z okazji Dnia Dziecka.