Wyjścia i wycieczki

Rozmowy w natłoku – IIA w Wymiennikowni

„Wymiennikownia” to miejsce dla młodzieży i napędzane przez młodzież. Tutaj możecie spędzać popołudnia – korzystając z proponowanych przez waszych rówieśników zajęć, samemu proponując różnorakie aktywności, lub spędzając czas ot tak – na odrabianiu lekcji, graniu w planszówki czy błogim leniuchowaniu.

Kolejny rok z rzędu korzystamy z przedpołudniowej oferty WM – bierzemy udział w warsztatach organizowanych tutaj, dla uczniów klas 7-III.

Warsztaty „Rozmowy w natłoku” prowadził dla naszej młodzieży Łukasz Rąpała.

o warsztatach:
W dobie technicyzacji i cyfryzacji pozostajemy w nieustannym w kontakcie. Niemalże 24 h na dobę wysyłamy i odbieramy komunikaty z różnych stron.           Czy jesteśmy rozumiani? Czy potrafimy zrozumieć innych? Pozostawać w realnym kontakcie? Rzecz będzie o komunikacji.

 

fot. M. Brynikowska

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz