KonkursyZ życia szkoły

Rodzinna Olimpiada Energetyczna

Ruszyły zapisy na Rodzinną Olimpiadę Energetyczną o puchar Prezydenta Gdyni dla mieszkańców województwa pomorskiego!

Serdecznie zapraszamy rodziny z województwa pomorskiego do wzięcia udziału w RODZINNEJ OLIMPIADZIE ENERGETYCZNEJ O PUCHAR PREZYDENTA GDYNI. Olimpiada odbędzie się online 17/10/2020r. o godz. 11:00. Zarejestrować można się na stronie https://www.olimpiadaenergetyczna2020.pl/

do 14.10.2020 do godz. 23:59.

RODZINNA OLIMPIADA ENERGETYCZNA to wydarzenie, podczas którego mieszkańcy województwa pomorskiego będą mogli sprawdzić swoją wiedzę z zakresu energetyki i ochrony klimatu, rywalizując między sobą w konkursie online. Studio wydarzenia zorganizowane zostanie w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni i stąd streemowane będzie poprzez kanaly: Youtube i Facebook na profilu @GdyniaRodzinna oraz na stronie ttps://www.olimpiadaenergetyczna2020.pl

Wygra drużyna, która w najkrótszym czasie udzieli najwięcej poprawnych odpowiedzi na pytania testowe. Jury wyłoni 3 głównych laureatów, a także przyzna 30 wyróżnień. Zwycięska drużyna otrzyma hulajnogę elektryczną oraz bilety na rodzinne wejście do Centrum Nauki Experyment. Na zdobywców drugiego miejsca czeka oczyszczacz powietrza z nawilżaczem oraz bilety na rodzinne wejście do Centrum Nauki Experyment. Laureaci trzeciego miejsca zdobędą zestaw LEGO Creator 10268 oraz bilety na rodzinne wejście do Centrum Nauki Experyment. Do wyróżnionych trafią natomiast energetyczne gadżety edukacyjne.

W ramach Olimpiady Energetycznej przewidziano również dodatkowe atrakcje. Gościem specjalnym będzie Marcin Popkiewicz – polski fizyk jądrowy, popularyzator nauki, klimatolog, autor książek o klimacie i energetyce. Planowany jest także pokaz eksperymentów przeprowadzony przez edukatorów Centrum Nauki Eksperyment.

ZAPRASZAMY!

Poleć tą stronę znajomym