Półkolonie – dzień 3

Dzisiaj nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w warsztatach malarskich, podczas których farbami kolorowali wcześniej wykonane rzeźby z gliny i masy papierowej. Dzieci z grupy starszej bardzo aktywnie grały w grę „Activity – pokaż, odpowiedz, narysuj”. Natomiast uczniowie młodsi wykonali dziś kolorowe pióropusze i uczyli się tańca do piosenki „Waka, waka”. Dzieciom (zwłaszcza dziewczynkom) tak spodobały się tańce, że zabawa przy Zumba Kids okazała się strzałem w dziesiątkę. Takie hity, jak: „Minions (electronic songs)”, „Macarena”, „I like to move it” oraz „Baby shark” roztańczyły i rozbawiły nasze dzieciaki. Oczywiście dla dwóch grup zorganizowane zostały zajęcia na sali gimnastycznej, podczas których Pan Marek przygotował dla dzieci wiele atrakcji m.in. badminton, unihokej oraz piłkę nożną.