Z życia szkoły

Pierwszy Dzień Wiosny

Klasa 0a zaczęła wiosenne przygotowania. Najpierw dzieci lepiły ozdoby z plasteliny na słoiczki a potem do pięknie ozdobionych słoików zasadzili cebulki kwiatów. Wiosna w pełni 💐💐

 

W Pierwszy Dzień Wiosny oddział przygotowawczy klasy 3-ciej, oprócz nauki o pierwszych zwiastunach wiosny oraz wykonaniu pięknych prac plastycznych, spędził przyrodnicze zajęcia siejąc rzodkiewkę, która wpierw wyrośnie w sali, a następie jej sadzonki zostaną przeniesione do nowo wybudowanej przy szkole szklarni.

 

Klasa 2a już od poprzedniego tygodnia przygotowywała się do powitania wiosny. Dzieci wykonywały wiosenne lapbooki, siały kwiaty i warzywa oraz wykonywały aktywności związane z kodowaniem. Witaj wiosno!!!!

 

Pozostałe klasy również przywitały wiosnę!

Poleć tą stronę znajomym