Z życia szkoły

Dzień Otwarty 2022

W sobotę, 19 marca 2022r, nasza szkoła zorganizowała Dzień Otwarty. Odwiedziły nas wspaniałe rodziny, które miały niezwykłą okazję zwiedzić szkołę w obecności nauczyciela/przewodnika, który odpowiadał na wszystkie pytania. Rodzice mogli również porozmawiać z Panią Dyrektor, Alicją Bajduszewską oraz skorzystać z porad naszych „szkolnych mędrców” – pani pedagog, psycholog i logopedy.

Dla dzieci był przygotowany wiosenny Escape Room. W każdej prawie sali czekali ósmoklasiści, którzy pomagali maluszkom przy rozwiązywaniu zadań. Na koniec całe rodziny odwiedziły naszą szklarnie, gdzie mogły posadzić szczypiorek.

Zarówno dzieci, jak i ich rodzice opuszczali naszą szkołę zadowoleni i uśmiechnięci. Mamy nadzieję, że z wszystkimi, którzy skorzystali z naszego zaproszenia spotkamy się 1 września 2022 roku. Do zobaczenia!

Poleć tą stronę znajomym