Wydarzenia sportoweZ życia szkoły

Pierwsze Mistrzostwa Polski Juniorów w biegach przeszkodowych

Biegi przeszkodowe to niezwykle interesująca dyscyplina sportu. Oprócz samego biegania, zawodnicy pokonują różnorakie przeszkody zarówno terenowe jak i konstrukcyjne. Wymaga to treningu ogólnorozwojowego, a fakt radzenia sobie z przeszkodami na treningach i trasach biegowych, niezwykle wzmacnia psychikę. Szczególnie ważne jest to dla młodzieży i dzieci, które podejmując trening przeszkodowy harmonijnie rozwijają ciało, budują pewność siebie i uczą się pokonywać trudności.

Zapraszamy uczniów gdyńskich szkól do podjęcia rywalizacji w dniu 16 października na terenie OCR Park – Gdynia Kolibki. Rywalizacja odbędzie się dla młodzieży w wieku 12 – 19 lat w podziale na kategorie wiekowe. Na trasie o długości 3 km zawodnicy będą mieli do pokonania 12 przeszkód.

Więcej informacji na stronie:

Biegun OCR MADNESS – 15-16 października 2022

Poleć tą stronę znajomym