KomunikatyZ życia szkoły

Narodowe Święto Niepodległości 2021

W tym roku, ze względu na niebezpieczeństwo związane z rozprzestrzenianiem się wirusa, nie odbędzie się apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Nasi uczniowie, wraz z wychowawcami klas przygotowali wspaniałe występy, podczas których zaprezentowali pieśni patriotyczne.

Nie możemy świętować Święta Niepodległości Polski w sposób wcześniej zaplanowany to spróbujmy inaczej tzn. radośnie i biało-czerwono na terenie szkoły. Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, aby w środę ubrali się w barwy narodowe.

Proponujemy: biało czerwony strój, bluzki, czapki z napisem Polska, wyciągamy z szafy szaliki w naszych narodowych barwach, dziewczęta biało – czerwone kokardki lub wstążki we włosach, wianek. Poszukamy w szufladach biało – czerwonej kredy do malowania twarzy, wykonajmy symboliczne, odświętne rozety. Niech ten dzień będzie wyjątkowy! 

 

 

 

Poleć tą stronę znajomym