Nasze sukcesyZ życia bibliotekiZ życia szkoły

Nagrody książkowe za udział w akcji „Jak nie czytam, jak czytam”!

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza szkoła zdobyła bardzo ciekawe nagrody książkowe za  udział w  najpopularniejszej akcji czytelniczej w Polsce „Jak nie czytam, jak czytam”, w trakcie której 366 930 osób z całej Polski czytało książki.

Organizatorzy przeczytali wszystkie 2521 sprawozdań i obejrzeli 13 tys. zdjęć. Odebraliśmy od nich serdeczne podziękowania i gratulacje za nasz  zapał, pomysłowość , udaną organizację akcji  i dobry kontakt z uczestnikami.

Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani, że znaleźliśmy się w grupie kilkudziesięciu szkół wyróżnionych i z radością przyjęliśmy piękny dyplom i nowe książki , które wzbogacą biblioteczny księgozbiór.

 

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz