Z życia szkoły

List do Królowej Elżbiety II

Klasa 1a zrealizowała projekt: List do Królowej Elżbiety II.
W ostatnim czasie uczniowie poznali strukturę pisania listu. W trakcie zajęć rozmawiali o tym, do kogo można taki list wysłać… i tak zrodził się pomysł Listu do Królowej. Wykorzystaliśmy okazję, że zbliżają się Święta Wielkanocne i stworzyliśmy kartki świąteczne. Do kartek dołączony został list, który powstał podczas zajęć i z pomocą p. Dorotki Jarzyńskiej, został przetłumaczony na język angielski. Treść listu przepisał Dawid – nasz klasowy mistrz kaligrafii, a pod jego treścią podpisali się uczniowie. Każde z dzieci z wielkim przejęciem podpisywało list, który przecież odczyta sama Elżbieta II !!! Już nie możemy się doczekać odpowiedzi😉 i mamy kilka pomysłów na kolejne listy, ale o tym cicho sza…. 😉😉🙃

Poleć tą stronę znajomym