Wydarzenia sportoweZ życia szkoły

Rowerowy Maj 2024

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza szkoła kolejny raz włączyła się największą kampanię w Polsce promującą zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród uczniów szkół podstawowych w klasach 1-8.

Kampania zakłada rywalizację w formie zabawy na trzech poziomach: indywidualnym, klasowym oraz w grupie uczestniczących w kampanii placówek. Najaktywniejsi uczestnicy w każdej kategorii zostają nagrodzeni. Najaktywniejsze szkoły otrzymają nagrody finansowe w postaci bonów do wykorzystania na sprzęt sportowy z łącznej puli 10 000 złotych, najlepsze klasy z każdej szkoły będą zaproszone na atrakcyjne wycieczki klasowe, natomiast uczniowie z największą liczbą przejazdów mają szansę zdobycia atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Więcej informacji na stronie:

https://gdyniasport.pl/pl/projekty/gdynskie-projekty-rowerowe/rowerowy-maj

 

Poleć tą stronę znajomym