Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Koniec karnawału w działaniach Małego Samorządu

Dziś w naszej szkole miał miejsce konkurs na wyłonienie najbardziej kreatywnego  przebrania karnawałowego  w klasach młodszych. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną pomysłowością i wysoką estetyką wykonania konkursowych kostiumów. Drogą głosowania przedstawicieli wszystkich klas oraz jury złożonego z p. vice-dyrektor – Ani Pączek, pani psycholog – Basi Słowińskiej oraz p. bibliotekarki – Marzeny Rydzewskiej udało się wyłonić zwycięską trójkę:

I miejsce – zajęła Laura J. z kl.3A, za przebranie się za….pralkę 😉

II miejsce – zajęła Zosia B. z kl. 2B, za przebranie się za szopa-pracza 😉

III miejsce – zajęła Ala  F. z kl.1A, za przebranie się za zoombie-cheerleaderkę 😉

Każdy z uczestników tego wydarzenia otrzymał w nagrodę kolorowe naklejki na zeszyty, a w dniu jutrzejszym wszyscy nagrodzeni  zostaną uhonorowani specjalnymi dyplomami od opiekunów Małego Samorządu.

Poleć tą stronę znajomym