The British Day

23 listopada świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Kultury Brytyjskiej pod nazwą The British Day. Już od miesiąca wszystkie klasy przygotowywały się do obchodów tego dnia poprzez udział w konkursach plastycznych, dla klas 0 -3 „Mój ulubiony bohater literatury brytyjskiej” oraz dla klas 4 – 8 „Angielskie powiedzenie lub idiom”. Prace uczniów ozdobiły szkolne korytarze, a zwycięzcy odebrali swoje nagrody podczas show w sali gimnastycznej. Wiele osób wzięło także udział w konkursie na najciekawsze przebranie. Dodatkowo klasy 4-8 rywalizowały w konkursie na najciekawsze stoisko tematyczne, a klasy młodsze 0 – 3 ozdobiły swoje korytarze pięknymi symbolami Zjednoczonego Królestwa. Podczas rozdania nagród mieliśmy okazję podziwiać solowe i grupowe popisy naszych Uczniów. Trzeba przyznać, że rodzą nam się prawdziwe talenty!!! Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród. Materiał zdjęciowy z wydarzenia w wykonaniu niezastąpionej p. Basi Matwiejczyk oraz p. Magdy Szreder prezentujemy na naszej stronie internetowej.

Have fun watching and enjoy the memories!!!