Wydarzenia sportowe

I miejsce rugbystów

Po raz kolejny zawodnicy naszej szkoły godnie ją reprezentowali na zawodach rugby, które odbyły się w dniu 21 maja br w Chojnicach. Wśród 14 zespołów zajęli 1 miejsce w kategorii mini-żak.

Dodatkowo nasz reprezentant – Tymoteusz Zeszutek, został uznany za najlepszego zawodnika zawodów. Tym turniejem nasz zespół potwierdził, iż należy do najlepszych drużyn w tej kategorii wiekowej w Polsce. Warto zwrócić uwagę, iż większość naszych zawodników w tej kategorii wiekowej będzie mogła grać jeszcze dwa lata – tym samym należy uznać, iż osiągane przez nich wyniki są dużym osiągnięciem. Obecnie grają z zespołami, które składają się głównie z roczników 2005-2006, a nasz zespół jest jednym z najmłodszych, w którym przeważają dzieci z rocznika 2007-2008.

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz