KomunikatyZ życia szkoły

Grupa SP 26 Gdynia. Chętnie podzielę się, podaruję, przyjmę, potrzebuję

Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkoły do dołączenia do facebookowej grupy, którą stworzyli Rodzice naszych uczniów:

Grupa SP 26 Gdynia. Chętnie podzielę się, podaruję, przyjmę, potrzebuję. | Facebook

Wzajemne wsparcie, pomocna dłoń w SP 26 w Gdyni to główna inicjatywa przyświecającą tej grupie.
Jeżeli posiadasz coś, z czego już nie korzystasz, masz ochotę lub chciałbyś komuś coś podarować, albo zwyczajnie czegoś potrzebujesz, poszukujesz lub jesteś w potrzebie to świetnie trafiłeś.
Grupa lokalnego wsparcia, to miejsce zarówno dla osób, które są w potrzebie, jak i osób, które z miłą chęcią podzielą się czymś, z czego już nie korzystają. To miejsce zarówno dla osób, które chętnie angażują się w niesienie pomocy innym, jak i dla osób, które tej pomocy potrzebują.
Regulamin grupy: