KomunikatyZ życia bibliotekiZ życia szkoły

Dzień Chłopaka -będzie draka ;) !

Już jutro obchodzimy Dzień Chłopaka! Wszystkich chętnych zapraszamy do założenia krawata lub muszki, co pozwoli uniknąć w tym dniu odpytywania ;). Oprócz tego na przerwach będzie brzmiało „męskie granie”, a na ścianie pokrytej farbą tablicową odnajdziecie mnóstwo przygotowanych dla chłopców przez dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego rad, spostrzeżeń i przypomnień pomagających przeżyć szczęśliwe i owocne życie, w formie „Małego Poradnika Życia”. Zachęcamy do lektury ;).

Tego samego dnia SU ogłosi wyniki plebiscytu na najsympatyczniejszego chłopca w każdej klasie i wręczy „niepytajki” do jednorazowego wykorzystania w dowolnym momencie roku szkolnego. Będzie też możliwość skorzystania z czegoś na kształt „fotobudki” ;). Udanego świętowania dla Wszystkich Chłopców!

 

 

 

Poleć tą stronę znajomym