KomunikatyZ życia szkoły

Cambridge English Penfriends

Nasza szkoła przystąpiła do projektu edukacyjnego Cambridge English Penfriends, który polega na nawiązaniu współpracy ze szkołami na całym świecie. Zadaniem uczniów jest wymiana korespondencji na wybrane tematy np. „ Kiedy dorosnę”, „ Moja ulubiona zabawka”, „ Moja szkoła” itp. Celem projektu Cambridge English Penfriends jest podniesienie zainteresowania nauką języka angielskiego u dzieci. Udział w projekcie daje możliwość nawiązania ciekawych znajomości z dziećmi z innych krajów, doskonalenia umiejętności pisania i czytania w języku obcym jak również, przygotowania się do międzynarodowych egzaminów językowych YLE, KET,PET, FCE. 
Naszą pierwszą szkołą partnerską jest Discover English Brazil z Sao Paulo. Bardzo się cieszymy, że nasze listy dotrą do uczniów z Ameryki Południowej !!! Przed nami wspaniała przygoda!!!

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz