Strona główna » Otwarta szkoła

Otwarta szkoła

 Opłaty za „Otwartą Szkołę w kl. 0-3 proszę przynosić wychowawcom w zamkniętej i opisanej kopercie.

 W kl. 4-6 – bezpośrednio do koordynatora „Otwartej Szkoły” – p. Jolanty Głodowskiej

W ramach programu „Otwarta Szkoła”, w roku szkolnym 2018/2019, prowadzone są zajęcia wyszczególnione poniżej.

Zgłoszenia przyjmujemy do 23 września. klasy 0-3 – do wychowawcy, kl. 4-6 – do koordynatora „Otwartej Szkoły”, kl. 7-8 i III gim – do prowadzących zajęcia.

Koordynator zastrzega sobie zmianę terminów zajęć, a także rozwiązanie grupy w przypadku zbyt małej liczby osób chętnych

 

Oferta „Otwartej Szkoły” 2018/2019 – ul. Tatrzańska

SZACHY – Tomasz Ciesielski

– piątek 13:35-14:20

– piątek 14:20 – 15:05

JĘZYK MIGOWY – Marta Marczuk

– poniedziałek 13:45 – 14:30

JĘZYK ANGIELSKI – Dorota Jarzyńska

– wtorek 13:35 – 14:20 (kl. O)

– wtorek 12:50 – 13:35 (kl.1)

– poniedziałek 13:45 – 14:30 (kl.2-3)

JĘZYK FRANCUSKI – Agnieszka Wysokińska

– czwartek 14:35 – 15:20 (kl.1-3)

– czwartek 15:20 – 16:05 (kl. 4-6)

PIŁKA NOŻNA – Marek Leszczyński

– środa 13:35-14:20 (kl. 0)

– poniedziałek 8:00 – 8:45 (kl.1)

– wtorek 12:40 – 13:25 (kl. 2-3)

– środa 14:30 – 15:15 (kl. 4)

ZAJĘCIA TEATRALNE – Aleksandra Duraj

– wtorek 14:35 – 15:20 (kl. 0, 1a, 2a, 3a)

– wtorek 12:50 – 13:35 (kl. 1b)

ZAJĘCIA DECOUPAGE I PLASTYKA – Aleksandra Duraj

– środa 14:35 – 15:20 (kl. 0-3)

– wtorek 12:50 – 16:05 (kl.4-6)

GRY I ZABAWY HISTORYCZNE – Jolanta Głodowska

– środa 14:35 – 15:20 (kl.1-6)

ZAJĘCIA PLASTYCZNE – Malina Tomaszewska

–  czwartek 13:45 – 14:30

GIMNASTYKA BUZI – Tamara Barcińska

(chętne osoby zgłaszamy do wychowawców klas;

liczba miejsce ograniczona)

PAPIEROWY ZAWRÓT GŁOWY – Małgorzata Masłowska

– czwartek 12:50 – 13:35 (kl. 2-6)

KURS UKŁADANIA KOSTKI RUBIKA – Małgorzata Masłowska

–  środa 13:45 – 14:30 (kl. 1-6)

ĆWICZENIA OGÓLNOROZWOJOWE – Marek Leszczyński

–  wtorek 14:30 – 15:15 (kl. 0)

– wtorek 13:35 – 14:20 (kl. 1)

– środa 12:40 – 13:25 (KL. 2-3)

LABORATORIUM PRZYRODNICZE – Małgorzata Bazylko

–  piątek 14:35 – 15:20 (kl. 4-6)

–  czwartek 14:35 – 15:20 (kl. 4-6)

ZAJĘCIA Z PŁYWANIA – Ewa Róg

–  wtorek 16:15 – 17:00 (kl. 4)

BUM BUM COLOR  – Marzena Rydzewska

(zajęcia rytmiczno-umuzykalniające)

–  poniedziałek 14:05 – 14:50 (kl. 0-3)

Oferta „Otwartej Szkoły” 2018/2019 – ul. Wolności

KOŁO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO – Ewa Balińska

–  czwartek 15:25 – 16:10

JĘZYK ROSYJSKI – Ewa Balińska

–  piątek 15:25 – 16:10

LABORATORIUM PRZYRODNICZE – Małgorzata Bazylko

– środa  15:25 – 16:10

 

CENNIK „OTWARTEJ SZKOŁY”:

  1. Szachy – 4zł / 45 min
  2. Język angielski, rosyjski, francuski, migowy, koło z j. angielskiego – 5zł / 45 min
  3. Zajęcia teatralne – 4zł / 45 min
  4. Gry i zabawy historyczne – 4zł / 45 min
  5. Zajęcia plastyczne – 5zł / 45 min
  6. Nauka gry na gitarze – 6zł / 30 min
  7. Nauka gry na keybordzie – 10zł / 25 min
  8. Piłka nożna – 5zł – 45 min
  9. Decoupage i plastyka – 10zł / 45 min
  10. Gimnastyka korekcyjna – 5zł / 45 min
  11. Gimnastyka buzi – 7zł / 45 min
  12. Laboratorium przyrodnicze – 5zł / 45 min
  13. Bum bum color – 4zł / 45 min
  14. Papierowy zawrót głowy – 5zł / 45 min
  15. Kurs układania kostki Rubika – 5zł / 45 min
  16. Zajęcia z pływania – 15zł / 45 min