KomunikatyZ życia szkoły

Wyniki wstępnej weryfikacji wniosków Uczniowskiego Budżetu Obywatelskiego

Lista z wynikami projektów dopuszczonych do głosowania podana jest losowo.  Autorzy projektów odrzuconych maja prawo do odwołania się od wyników weryfikacji Szkolnego Zespołu Roboczego w ciągu trzech dni od dnia ich opublikowania.

Projekty dopuszczone do etapu głosowania:

• Mobilna Strefa Ciszy autorzy: Julia Kierzkowska, Adam Kozłowski, Tomasz Jaworski kl. 2a
  • Koce i poduszki autorka: Milena Malko kl. 0a
  • 2 w 1, Salka Muzyczna + Sala Taneczna autorka: Lena Tomkalska kl. 2a
  • Parking dla psów autorka: Kinga Socha kl. 2a
  • Tabliczka mnożenia – nauka przez zabawę autorzy: Julia Kierzkowska, Alicja Dudek i Adam Kozłowski kl. 2a
  • Szkolny Turniej Szachowy autorzy: Gracjan Strahl, Robert Olech, Stanisław Odorski kl. 8b
  • Strefa relaksu na paletach autorka: Alicja Marczuk kl. 4a
  • Rubiklub autor Zofia Miszewska kl. 3a

Projekty odrzucone do etapu głosowania:

• Festiwal Naukowy 2023 autorzy Tymoteusz Matwiejczyk kl. 6, Zuzanna Matwiejczyk kl. 8a (brak: nazwy sklepu lub firmy, na podstawie, której powstał kosztorys, brak wymaganej liczby podpisów poparcia)
  • Puchar na turniej piłkarski klas 4-6 autorzy Franek Trzeciak kl. 5b, Tymoteusz Matwiejczyk kl. 6 (błędy w opisie, do weryfikacji nazwa sklepu)
  • Udoskonalenie Boiska Szkolnego autor: Bruno Simionkowski kl. 2a (Błędy w opisie i szacowanych kosztach projektu)
  • Ścieżka gimnastyczna autor: Ala Miszewska kl. 2b (brak wymaganej liczby podpisów poparcia)

Głosowanie odbędzie się 15.03.2023

O szczegółach powiadomimy wkrótce.