• To wydarzenie minęło.

Wyzwanie Matematyczne Kings

19 marca 2017

Drodzy Rodzice,

Już 19 marca w Gdańsku razem ze swoimi dziećmi możecie uczestniczyć w Rundzie Otwartej Wyzwania Matematycznego Kings, cieszącego się ogromną popularnością konkursu matematycznego połączonego z Festiwalem Naukowym.

Wyzwanie Matematyczne Kings to pierwsze takie wydarzenia w Polsce, które łączą konkurs matematyczny oraz Festiwal Naukowy i są przeznaczone dla wszystkich zdolnych uczniów klas II-VI SP i I-III GIM niezależnie od szkolnych ocen.

W trakcie Rundy Otwartej i Finałowej uczniowie sprawdzają swoją wiedzę nabytą w szkole, stają się częścią ambitnej społeczności oraz, co najważniejsze, uzyskują dodatkową motywację do nauki. Zdjęcia z poprzednich wydarzeń, w których wzięło udział ponad 3000 rodziców i uczniów, mogą Państwo zobaczyć tutaj: bit.ly/ZobaczZdjęcia

Już teraz mogą Państwo przygotować swoje dziecko do Wyzwania korzystając ze specjalnie przygotowanych zadań treningowych, które zostały opracowane przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Bezpłatny dostęp do materiałów mają Państwo na: kings.edu.pl/przygotowanie.

Runda Otwarta w Gdańsku odbędzie się 19 marca (niedziela), a dokładny adres i harmonogram zostanie tradycyjnie podany na stronie kings.edu.pl w środę 15 marca.

Rejestracja i udział w Rundzie Otwartej są w 100% darmowe. Zapisów dokonują rodzice lub uczniowie samodzielnie. Rejestracji można dokonać w kilkanaście sekund na: kings.edu.pl/register?ref=szkola

Zapraszam do udziału!

Data: