Wyjścia i wycieczkiZ życia szkoły

Wycieczka do Szczecinka – dzień 2

Drugi dzień wycieczki rozpoczął się od wyśmienitego śniadanka, po którym większość grupy udała się na wycieczkę rowerową z przewodnikiem na największe w Europie wrzosowiska w rezerwacie Diabelskie Pustacie. Po drodze mogliśmy podziwiać piękno przyrody i zachwycać się śpiewem ptaków. Część z dzieci została w pensjonacie i w towarzystwie pani Marzenki, udała się na pyszne lody oraz spacer nad pobliskie jezioro Pile. Pozostali, mimo pokonanego dystansu około 15 km, wrócili w większości tryskając energią. Po powrocie, czekał na każdego przepyszny obiad, po którym spakowaliśmy i ruszyliśmy do Człuchowa. Tam, po krótkiej wizycie w Mini Zoo, zjedliśmy wyśmienite spaghetti i… ruszyliśmy w powrotną drogę. Nawet pogodę zasmucił koniec tej wspaniałej przygody i na pożegnanie spadł deszcz. Wszystko co dobre, szybko się kończy. Nasza wycieczka była wspaniała, zatem minęła błyskawicznie. Na szczęście, pozostaną nam cudowne wspomnienia.

Poleć tą stronę znajomym